*** SONGS - WSZYSTKIE PIOSENKI THE BEATLES

Blog ewoluuje. Tylko album "Please Please Me" jest opisany w dwóch postach oraz w jednym słynny "Sgt. Pepper", stąd linki do piosenek się na nim znajdujących są do postów całego albumu, na którym znajduje się owa piosenka. Podobnie jest z singlami. Te pewne ograniczenie stwarza mi formuła -  design -  bloga, a nie witryny www - stąd przepraszam, jeśli czasem jest bardziej skomplikowane coś na nim odnaleźć. 
Pomocnym narzędziem jest MENU GŁÓWNE blogu, na samej górze i po bokach by nie czytać chronologicznie posty w miarę ich powstawania a tak jak chcemy, wybrane piosenki, albumy, historia zespołu i tak dalej. Po raz kolejny dzięki Wielkiej Czwórce mam świetną zabawę i nie ukrywam, że zamieszczając pewne cytaty, informacje dowiaduję się nowych rzeczy o moim ukochanym zespole. W tym poście postaram się by się znalazły wszystkie piosenki zespołu. Od czwartego album czyli "Beatles For Sale" każda piosenka w pojedynczym poście oraz oczywiście zbiorczo przy albumie oraz w tym zestawieniu.
Przy każdej piosence umieszczam informację w opcji 'dostępne na ', w której umieszczam listę podstawowych albumów (oficjalnych z UK i USA), gdzie dana piosenka jest dostępna. Nie jest to tak do końca informacja pełna. Oficjalne albumy The Beatles wciąż są wydawane jak choćby składanka z nagrań radiowych zespołu w 2013 roku (The Beatles at The BBC Volume 1, 2)
Generalnie ważna jest informacja o podstawowych albumach, singlach, ep-kach z oficjalnej dyskografii zespołu, ale proszę podchodzić do płyt dodatkowych ostrożnie. Przykład: piosenka 'Drive My Car' opisana jest jako wydana także na albumie 'Love'. To prawda i nie. Na wspomnianej płycie 'Drive My Car' jest połączona z innymi piosenkami zespołu (cała płyta LOVE taka jest), czy to wciąż numer 'Drive My Car' ?  Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.
HISTORY THE BEATLES

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz