ROK 1963 * Kalendarium

  6. B E A T L E M A N I A !!! ROYAL VARIETY PERFORMANCE
6.1 Brytyjska Jesień - trasa 
6.1 Pierwszy Gwiazdkowy Show

The Crawdaddy Club, 14 kwietnia 1963 - Beatlesi w garderobie Stonesów. 
 
zobacz także: FOTKI - CAVERN  Liverpool styczeń 1963
                        50 lat temu - PLEASE PLEASE ME album 
                        Spojrzenia wstecz: 1963 - wreszcie 1 album 
By więcej dowiedzieć się szczegółów z historii czytaj  koniecznie Trasy the Beatles


Wprowadzona 31.01.2014 nowa seria: Historia The Beatles na fotkach:
Historia The Beatles na fotkach - 1963 vol. 1  
Historia The Beatles na fotkach - 1963 vol. 2 
Historia The Beatles na fotkach - 1963 vol. 3
Historia The Beatles na fotkach - 1963 vol. 4 
 
CZYTAJ TAKŻE SERIĘ:

* * *
Muzyczny blog  Historia The Beatles  Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

4 komentarze:

 1. Kurde... Super blog ! Podkradnę Ci parę zdjęć. A ja zapraszam na mojego fejsa - Beatles chtonology oraz na www.thebeatles.art.pl do mojego działu Chronologia. Pozdrawiam. Piotr

  OdpowiedzUsuń
 2. Słabizna. Strona wygląda brzydko. Są fajne materiały, jak wywiad z Bestem, ale wiele rzeczy rozczarowuje. Kalendarium w 1963 jest opisane tak, jakby ciągle byli prowincjonalnym zespołem, które walczy o wielką sławę. W tym czasie mieli dwa longplaye, single z "She Loves You" i "From Me To You" wiele znakomitych piosenek. Za kilka miesięcy mieli w glorii chwały wylądować w USA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczytaj chłoptasiu wszystko, nawet w tym poście,który skrytykowałeś. To są hasła, wyliczenia pewnych dat kalendarzowych. Kliknij na nie i znajdziesz sobie tam odpowiednie wpisy odnośnie wymienionych przez Ciebie singli. Eh, szkoda nawet komentować taki wpis. Same tytuły: czy to już sukces, czy już na szczycie są odpowiedzią na zarzuty jakie w idiotyczny sposób wymieniasz. Czytaj, nie boli. Wywiad z Bestem? Wywiad jak wywiad, są tutaj o niebo lepsze i ciekawsze, ale trudno mieć pretensje np. do kogoś o treść wywiadu. To tłumaczenia przecież.

   Usuń
 3. Widocznie nie znasz blogu. Wymienione przez Ciebie wydarzenia są opisane w określonych hasłami postach. Kalendarium danego roku - tutaj czyli 1963 - jak i te główne pod hasłem KALENDARIUM - to zbiór krótkich haseł a nie wymienianie każdej pozycji. W głównym KALENDARIUM masz wymienione i albumy i single. Krytykuj gdy coś przeczytasz dokładnie lub zorientujesz się na jakiej zasadzie działa. Wydanie każdego albumu, singla, epki, każde wydarzenie godne wzmianki - w zasadzie każde - jest opisane w blogu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń