ROK 1970 - Kalendarium

 

w 1970 - odchodzą by już zostać w naszych sercach na zawsze...
DEREK TAYLOR: Zawsze całkowicie wierzyłem – zresztą jak miliony innych ludzi – że przyjaźń The Beatles jest wieczna dla nas wszystkich. Wierzyłem, że jeśli ci ludzie byli szczęśliwi ze sobą, mogli być razem, mogliśmy ich widzieć razem, to nieważne jest nic innego, życie było warte życia. Ale może zbyt dużo od nich wymagaliśmy...


01. STYCZEŃ - Ostatnie sesje nagraniowe
02. LUTY
03. MARZEC
04. KWIECIEŃ - Koniec The Beatles (1)
05. KWIECIEŃ - Koniec The Beatles (2)
06. MAJ  
07. CZERWIEC - GRUDZIEŃ

 

        Historia The Beatles
HISTORY of  THE BEATLES

.

7 komentarzy:

 1. Szukałem na Twoim blogu informacji o roku 1970. Otrzymałem taki mylący opis: "Drogi Czytelniku mego bloga. Jeśli wszedłeś tutaj i nie widzisz postów o historii zespołu z tego okresu, to znaczy, że jeszcze w swoim opisie nie doszedłem do 1967 roku"
  A przecież już opisujesz rok 1969.

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak. Powinno być do 1970. Mój błąd choć to oczywiste, bo tekst jest w KALENDARIUM 1970. Pisząc do mnie w sumie odpowiadasz sobie. Doszedłem na blogu do 12.1969 więc trudno szukać info o 1970. Pozdr. Błąd poprawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od dłuższego czasu poszukuję informacji o dacie i miejscu polskiej premiery filmu "LET IT BE" z 1970 roku.Czy w ogóle film był wyświetlany w Polsce?Jeśli tak to uprzejmie proszę o podanie źródła te informacji.
  Pozdrawiam. Wiktor

  OdpowiedzUsuń
 4. Wg. mojej wiedzy film ten NIGDY nie był wyświetlany oficjalnie w kinach w Polsce ani emitowany w naszej telewizji. Pozdrawiam R

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję.Czy w polskiej prasie ukazały się recenzje tego filmu?
  Jeśli tak, to w jakich periodykach?
  Pozdrawiam.Wiktor

  OdpowiedzUsuń
 6. z pewnością znajdzie Pan te informacje w ksiazce BEATLESI W POLSCE M. Hena.

  OdpowiedzUsuń