ROCKBAND


Producent: Harmonix Music Systems
Wydawca: Electronic Arts Inc.

To stary post, który już kiedyś napisałem ale wciąż odkładałem jego zamieszczenie. Dzisiaj nadszedł jego czas :) Umieszczam go po to by tym wszystkim, którzy nie wiedzą o tej grze (aplikacji) udzielić takiej informacji, ale przede wszystkim by jeszcze raz podkreślić MAGIĘ Fab4. O którym zespole tworzy się gry komputerowe i to jakie ...  Clipy, animacje wszystko po prostu robi olbrzymie wrażenie, nawet jeśli czasem przyczepimy się, że dany rysunek jest mniej atrakcyjny (czyt: nie podobny do oryginału). Wszystko po 43 latach od rozpadu zespołu. Imponujące, niewiarygodne !
     


Reklamowy tekst tej gry mówi sam za siebie (dodam, że nie mam jej i muszę wierzyć na słowo sloganowi reklamowemu): Przeżyj muzkę The Beatles, ich dziedzictwo jak nigdy dotąd, przy pomocy gry Rock Band. Nie będziesz oglądał i słuchał The Beatles tworzących historię rocka, kreował kolejne rekordy sprzedaży płyt i podbijał świat – ale po raz pierwszy – będziesz częścią zespołu!
W linkach poniżej trailery gry, które robią naprawdę wrażenie. Możemy dzięki nim obejrzeć nigdy nie nakręcone videoclipy zespołu do naszych ulubionych piosenek (np. 'Birthaday' czy 'Here Comes The Sun' – w linkach na dole).
Ringo i Paul promujący 'Rock Band'
Premiera gry na wszystkie możliwe platformy sprzętowe (blue-ray, DVD, optical disc, wii) odbyła się 9 września 2009, w tym samym dniu, w którym świat otrzymał w prezencie zremasterowaną dyskografię zespołu (w Poslce – dwa dni później). W promocji wydawnictwa brali udział dwaj żyjący jeszcze Beatlesi, Paul i Ringo, w produkcji niektórych piosenek ojca pomagał Dhani Harrison, syn George'a oraz Giles Martin, syn George'a Martina.

Jak można bawić się w granie razem z The Beatles:obejrzyj to!  
Przy pomocy specjalnych gadżetów imitujących gitary możemy grac razem z Fab4, wg. ich aranżacji czyli oryginalnej, ale także wg. własnych pomysłów. Gra ma szereg innych opcji interaktywnych, gdzie niejako wchodzimy w środek życia The Beatles, ich muzyki, ale o tym musicie się już przekonać sami.
Here Comes The Sun


Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz