FOTKI: Historia The Beatles - NEIL ASPINALL - vol.1

Integralną częścią The Beatles byli ludzie z tzw. OTOCZENIA zespołu. Dzisiaj na fotkach:  Neil Aspinall, jeden z dwóch 'roadies' (menadżerów trasy - innymi słowy 'pomagierów').

Konsekwentnie post pojawia się na blogu gdy w opisywaniu HISTORII ZESPOŁU doszedłem do połowy 1967 roku, tak więc zdjęcia Mala nie przekraczają tej daty. Kolejne w dalszych odsłonach "serii"


czytaj: Neil AspinallPoniżej najsłynniejsze fotki Neila.W czasie prób przed pierwszym występem w amerykańskiej telewizji w programie Ed Sullivan Show 1, lekko przeziębionego George Harrisona zastępował właśnie Neil (wysokość mikrofonów, nagłośnienie, naświetlenie, ustawienia kamer - dla kompletu czwórki z zespołu).

 
 
Przez kilkanaście minut Neil czuł się prawdziwym członkiem zespołu bo tak naprawdę był nim zawsze.
Neil, Mal oraz Sean O'Mahony, wydawac i edytor  Beatles Monthly (inna nazwa to The Beatles Book). W magazynie Sean używał pseudonimu Johnny Dean.  Po prawej i niżej zdjęcia z grudnia 1964 i programu 'Beatles Christmas Show'

 
Styczeń, Paryż, przed gmachem Olimpia, styczeń 1964
Chiswick House w Londynie , 20 maja1966 - w czasie przerwy pracy nad video do 'Paperback Writer'. Od lewej Mal, John, Ringo, tyłem Paul oraz Neil Aspinall.
Obertauern, Austria 1965, kręcenie filmu 'Help!' Neil i chyba Paul (na nartach)


Biograf The Beatles, Hunter Davies (po lewej) oraz Neil w czasie przyglądania się pracy zespołu nad albumem 'Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band'.
 Neil , Paul i John, 1966
Sheraton, Sydney, 1964, Neil po lewej.
Paryż, styczeń 1964
German Tour 1966
US Tour, Vancouver, Kanada, Ringo i George, w tyle Brian, za nim Neil.
W czasie konferencji prasowej, po otrzymaniu medali MBE. Poniżej z lewej strony czasie gdy Ringa zastępował Jimmy Nichol. Kapitalnie uśmiecha się John. 'Uśmiech Panie Lennon, proszę'


 *Muzyczny blog  Historia The Beatles  Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz