Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


ROK 1970 - Kalendarium

 
w 1970 - odchodzą by już zostać w naszych sercach na zawsze...
DEREK TAYLOR:„Całkowicie wierzyłem – zresztą jak miliony innych ludzi – że przyjaźń The Beatles jest wieczna dla nas wszystkich. Wierzyłem, że jeśli ci ludzie byli szczęśliwi ze sobą, mogli być razem, mogliśmy ich widzieć razem, to nieważne jest nic innego, życie było warte życia. Ale może zbyt dużo od nich wymagaliśmy...”
 
 Drogi Czytelniku mego bloga. Jeśli wszedłeś tutaj i nie widzisz postów o historii zespołu z tego okresu, to znaczy, że jeszcze w swoim opisie nie doszedłem do 1967 roku. po prawej stronie w pionowych zakładkach przy : AKTUALNIE OPISUJĘ - jest data w historii Fab4, na której aktualnie zatrzymałem się. Także ostatni wpis daty pokazuje zakładka KALENDARIUM. Oczywiście prócz zakładek z lat 1962-1970 są inne, na bieżąco modyfikowane, tworzone,  które wcale już nie przestrzegają historii The Beatles wg.dat.

Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz