THE BEATOONS - vol. 2 - 50 lat Apple Roof Concert

Drugi odcinek z serii The Beatoons (pierwszy tutaj). Podkłady oczywiście nieoryginalne, ale myślę, że nie powinno to przeszkadzać nam w pozytywnym odbiorze clipów Alvarortegi. 
Czy śpiewają w nich Los Escarabajos, hiszpański zespół tzw. "tribute to The Beatles", których naprawdę świetna wersja piosenki "Where Have You Been (All My Life)", z naprawdę imponującą animacją wspomnianego hiszpańskiego artysty,  spotkaliśmy w poprzednim poście nie wiem, choć przypuszczam, że to możliwe. Dzisiaj zabawny clip z The Beatles w Indiach z Maharishim, w którym pojawia się bohater kreskówek z mojego dzieciństwa, miś Yogi. I drugi, bardziej na serio, The Beatles z czasów Hamburga, "Twist And Shout!" Bardzo staranna animacja wykreowana na podstawie starych fotek z wczesnych lat Fab Four.  Post zamyka rysunek Ortegi. 
Przypominam, że niedawno minęło 50 lat od uchwyconego w grafice wydarzenia. Ostatniego koncertu The Beatles. Na dachu własnej wytwórni Apple.Staram się przesadnie nie odnotowywać wszystkich rocznic związanych z The Beatles, gdyż z pewnością zapełniłoby to blog. X-ta rocznica wydania singla "Y", rocznica urodzin, śmierci, pierwszego miejsca na listach przebojów, pierwszego występu w TV, w USA, w Azji, Japonii.... Bez końca.

____________________________________________________


____________________________________________________


 

Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki
HISTORY of  THE BEATLES


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz