RODZINY BEATLESÓW - VOL. 1

 
 
Integralną częścią The Beatles byli ludzie z tzw. OTOCZENIA zespołu. Dzisiaj na fotkach: członkowie rodzin The Beatles. Po lewej rysunek Cynthii Lennon wszystkich czterech rodzin członków zespołu. Rysunek powtórzony na samym końcu. Przymierzam się do specjalnego tekstu o książkach Cynthii poświęconych swemu 1-szemu mężowi, gdzie mógłbym zaprezentować całą gamę jej rysunków, grafik i obrazów. Pamiętajmy gdzie się poznała ta para...Konsekwentnie post pojawia się na blogu gdy w opisywaniu HISTORII ZESPOŁU doszedłem do połowy 1967 roku, tak więc zdjęcia tego postu nie przekraczają tej daty. Kolejne w dalszych odsłonach "serii"JOHN
1948, John ze swoją matką Julią.
 Julia ze swoją córką Jackie, latem 1950.


18 grudnia 1965, Alfred Lennon, ojciec Johna.

John i Michael Fishwick (lokator), pod domem - Mendips.

Mimi Smith, tutaj wyjątkowo zdjęcie z 1970. Poniżej z ulubionym zwierzęciem: kotem.
    

 
Mimi i wujek  George - ogród Mendips.


World Tour, lotnisko w Hong-Kongu, John idzie obok Mimi. Przodem idą Neil i George.

______________________________________________________
PAUL

Dom Paula, zdjęcie Mary, jego matki obok jej zegara. Poniżej po lewej Maty, po prawej cała rodzina McCartney'ów: Mike, matka Mary, ojciec Jim i mały Paul.Paul z bratem Mike'em pod czujnym okiem mamy Mary. Poniżej cała rodzina w komplecie na wycieczce w New Brighton.

Paul z ojcem Jimem, który odwiedził syna na planie filmu 'A Hard Day's Night'.
Jim z synem Mike'm.Skojarzycie to z czymś? Jim McCartney po prawej, po lewej Wujek Albert (Uncle Albert), ojciec wujka Alberta w środku. Podpowiem tylko tyle: We're so sorry...
7 czerwca 1968, ślub Mike McCartney'a, od lewej: Jane, Paul, ojciec Jim, Mike i jego żona Angela. Poniżej dwóch braci McCartney'ów ze swoimi wybrankami. To już ostatnie dni Paula i Jane.
______________________________________________________
GEORGE
Rodzice George'a Louise i Harold ze listami do swego syna od fanów.
Rodzina Harrisonów, zdjęcie z ok. 1951 roku: rodzice Harold i Louise, w środku najmłodszy syn George, w środku wyże dwaj bracia: j po lewej Harry, po prawej Peter,


Party z okazji premiery filmu  ‘A Hard Day’s Night,’ hotelu Dorchester, Londyn, 6 lipca 1964. Obowiązkowy taniec George ze swoją mamą. Dodatkowo podobne zdjęcie z tej samej imprezy: Ringo ze swoją mamą.


Pattie i George, Louise i Harold Harrison oraz  Diana Boyd Gaymer-Jones, matka Patti, styczeń 1966. Poniżej George ze swoją siostrą Louise, mieszkającą w czasach 'beatlemanii' już w Stanach.

Dzieci Louise i Harolda. Czworo rodzeństwa razem, George, Harry Peter oraz Louise.

______________________________________________________
RINGO 
 Ringo z matką.

Lipiec 1964 , Elsie Graves na progu swego domu Nr. 10 Admiral Grove w Liverpoolu.

Rodzice:matka Elsie oraz ojczym Harry Graves.

11 lutego 1965, ślub Ringo z Maureen Cox w Caxton Hall.Od lewej: Florence Cox, Joseph Cox, Ringo, Harry Graves, Maureen oraz Elsie Graves.Niżej doszli jeszcze John z Cynthią, Brian Epstein oraz George. Brak Paula.


 ________________________________________________________

 *Muzyczny blog  Historia The Beatles  Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz