THE BEATOONS - vol. 3

Trzeci odcinek z Alvaro Ortegą, hiszpańskim grafikiem, muzykiem, projektantem, ilustratorem książek, autorem komiksów oraz oczywiście wielkim fanem The Beatles. Post jako urozmaicenie ciężkiego kalibru postów bloga związanych stricte z twórczością oraz oczywiście historią The Beatles. 
Zaglądam w różne zakątki "ŚWIATA THE BEATLES", który cały czas kwitnie (chciałem użyć zwrotu "rozkwita"), czego choćby dowodem jest premierowy w tym roku film "Yesterday", który zaowocował zwiększonym popytem na płyty zespołu czy zbliżająca się rocznicowa premiera albumu "Abbey Road". 
W poniższych clipach z przepiękną grafiką Ortegi trzy klasyki The Beatles ale w wersjach coverowych (podobno zespół, który je wykonuje nazywa się Alvaroortega Tribute The Beatles Band lub podobnie): Dear Prudence, And Your Bird Can Sing - wersja instrumentalna  oraz Flying  (przypomnę, że utwór ten to jedyna kompozycja zespołu podpisana przez całą czwórkę). Ilustracje, animacja, pomysł - nam mnie robią wrażenie. No i oczywiście kochani Fab Four. Polecam oczywiście odwiedzenie strony Alvaro: https://www.alvarortega.com. Wcześniej na moim blogu: Beatoons 1, Beatoons 2 oraz w poście o piosence "Where Have  You Been All My Life". To oczywiście nie koniec spotkań z oryginalną twórczością Hiszpana.

             
                                                               

Historia The Beatles
              
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki
       
HISTORY of  THE BEATLES


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz