Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


MIKOŁAJ 2016 Z THE BEATLESWyjątkowo w tym roku jest mnóstwo wydawnictw  - nowych - The Beatles, które możemy sprezentować swym najbliższym, a żartobliwie dodam, że nawet dzieciakom warto kształtować od najmłodszych lat muzyczny gust. Nowe płyty zespołu to oczywiście 'The Beatles at the Hollywood Bowl', 'Eight Day's A Week (Touring Years). Także 'Help!' oraz 'Magical Mystery tour' na dvd oraz blue-rayu. Cała dyskografia zespołu  w postaci pięknego boxu. Dużo tego.  Niemniej wierzę, że każdy Czytelnik mego Bloga (blogów) będzie dzisiaj szczęśliwym Dzieciakiem, bez względu na to jaki (i czy) otrzyma prezent.  Nawet jeśli nie będzie to nic z Beatlesów :( Została nam przecież jeszcze Gwiazdka za niecałe 3 tygodnie.
Good Luck. R___________________________________________

Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

HISTORY THE BEATLES

1 komentarz:

  1. I Tobię życzę Miły Mikołaju.Znam Pana z kilku pokazów o The Beatles, tutaj niedaleko gdzie Pan mieszka. Odważyłam się teraz napisać. Pozdrawiam Ania (z Markiem i córką).

    OdpowiedzUsuń