Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia '2019

 


jak w tytule i na obrazku.

 

 
Wszystkiego Najlepszego w te Święta, jak i oczywiście w nadchodzącym roku 2020. Blog oczywiście będzie prowadzony, bo przygoda w "świecie The Beatles" jest dla mnie wciąż, nieustannie, bez przerwy .... wspaniałym relaksem i nadal wciąż ekscytującą.

Życzę Wam oraz sobie normalności w naszym kraju, zaprzestania wojny polsko-polskiej, powrotu normalnych czasów, gdzie mądrzy, uczciwi, prawdomówni ludzie stają u steru władzy, a tych złych spotyka oczywiście ręka sprawiedliwości. Z niezależnych sądów!

Życzę Wam i sobie byśmy nadal należeli do wspólnoty państw, z którego, o dziwo, ucieka ojczyzna naszych ulubieńców. Choć może coś jeszcze się zmieni w tym względzie. Korci mnie by rozpisać się w swych życzeniach, ale mocniej bym musiał zahaczyć o politykę, a to może być dla czytelników mego bloga z całeg0 świata - a jest ich całkiem sporo - całkowicie niezrozumiała. Na pewno mój zawoalowany komentarz powyżej więc kończąc tekst napiszę:


   Wish You All 
Happy Christmas
 And Happy New Year 
Ryszard


I na koniec nasi ulubieńcy. Cofnijmy się o 55 lat wstecz do roku 1964 i posłuchajmy życzeń czwórki Beatlesów do swoich fanów. Życzenia w swoim stylu składają kolejno Paul, John, George i Ringo. Wspaniale jest ich słuchać. I wszystkie życzenia ich życzenia są aktualne, łącznie z tymi, w których namawiają do kupowania ich płyt. 


                   * Historia The Beatles *
                    
Blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki
      
HISTORY of  THE BEATLES


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz