PŁYTOWISKO.PL - Internetowa Giełda Muzyczna.


Niedawno zwrócił się do do mnie czytelnik mojego bloga, pan Karol, z prośbą by zareklamować na moim blogu o The Beatles jego portal PŁYTOWISKO (https://www.plytowisko.pl/),który to ma być internetową giełdą płytową. Okazuje się, że można tam kupić już dzisiaj płytę The Beatles (link tutaj)
Oczywiście, na ile się mogłem zorientować poprzez odwiedziny tej strony, giełda ma dotyczyć wszystkich nośników z muzyką: płyty winylowe, płyty CD, kasety magnetofonowe, pewnie także koncerty na DVD czy BlueRay'u (więcej niżej). Podobają mi się wszystkie inicjatywy, które dotyczą propagowania, reklamowania muzyki, tym samym też ułatwienie wszystkim dotarcie (zdobycie) może poszukiwanego przez nich produktu (muzycznego oczywiście). Reklamowałem już na blogu strony z Meksyku, Ukrainy, Czech, Finlandii. Dlaczego nie nasz rodzimy portal. Czy będzie on konkurencją dla portali aukcyjnych jak Allegro, Ebay, nie wiem. Z pewnością mocnym argumentem, za tym bym umieścił reklamę  tego portalu na moich dwóch blogach, jest jego profesjonalna budowa i struktura, moim zdaniem przejrzysta oraz bardzo czytelna. Z przyjemnością dowiem się od Was, czy udało się tam kupić coś przez Was poszukiwanego.
 Poniżej tekst przysłany mi przez wspomnianego p. Karola, właściciela portalu.
________________________________

Płytowisko czyli internetowa giełda płytowa to pierwsze takie miejsce w polskim internecie przeznaczone do kupna i sprzedaży płyt. Niezależnie czy jesteś fanem winyla, płyt CD, kaset czy nawet taśm to Płytowisko.pl jest zdecydowanie miejsce dla Ciebie. Szczególnie jeśli od czasu do czasu sprzedajesz i kupujesz płyty.

Co wyróżnia naszą wirtualną giełdę płytową?

- dużo niższe stawki za wystawienie niż konkurencja a do końca epidemii darmowe wystawianie płyt

- miejsce dla fanów tworzone przez fanów

- przejrzysty system kategorii

- Specjalne miejsce dla zespołów, artystów i małych wydawców. Masz zespól? Udało Ci się coś wydać na nośniku?  Możesz  sprzedawać  swoje  płyty bezpośrednio swoim fanom w Strefie Artystów i Wydawców Niezależnych bez żadnych opłat czy prowizji. Na stronie już dziś można kupić wydawnictwa takich kapel jak Normalsi, Corruption, Mass Insanity czy Tyrada bezpośrednio od zespołu i ciągle pojawiają się nowe. Można też dostać super wydania od Hussar Records.

Baza ogłoszeń na giełdzie z każdym dniem się rozwija o nowych wystawców, dlatego warto śledzić ją od samego początku jej istnienia. Ważne jest to, że nie jest skupiona na jednym gatunku, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy!

________________________________Brak komentarzy:

Prześlij komentarz