Show 'Magical Mystery Tour Live' w Polsce.


NIEBAWEM WSPANIAŁY SHOW 
TRIBUTE TO THE BEATLES W POLSCE:
"MAGICAL MYSTERY TOUR LIVE"

Wow! Wiem o tym od niedawna (dostałem "przypadkowego" maila od jednego z organizatorów tego Wydarzenia w naszym kraju) i z ogromną przyjemnością zamieszczam na blogu pierwszy na ten temat news, choć jak zorientowałem się jest już całkiem sporo informacji o tym projekcie w sieci. Mam już dwa bilety i nie mogę się doczekać tego show, tym bardziej, że przychodzi do nas wprost z ojczyzny The Beatles. To o czymś świadczy prawda? Żartobliwie dodam, że z pewnością usłyszymy w piosenkach czysty brytyjski akcent. W czasie tego koncertu (show, musiacalu) będzie można usłyszeć aż 40 przebojów Wielkiej Czwórki. Oczywiście z okresu 1962-1970, tytuł show odnosi się do wspaniałego okresu istnienia zespołu, tak więc na pewno nie będą to tylko piosenki z filmu 'MMT' czy tzw. okresu psychodelicznego w karierze zespołu. Już same fotki artystów pokazuję, że na show możemy się spodziewać (no tak, to już pewna reguła i żadne zaskoczenie) sporo przebieranek, odtwarzania wyglądu muzyków i pewnie mnóstwa niespodzianek. Nowością ma tu być bardzo rzetelne oddanie klimatu wykonywanych piosenek (co widać w newsach jak np. wykonanie 'Hey Jude' stylizowane na to w czasie David Frost Show, kiedy Fab Four na żywo w telewizji wykonali słynną piosenkę.

W imieniu organizatorów zapraszam na pełne pozytywnej energii i cudownych hitów grupy The Beatles - show koncertowe show pt "Magical Mysterty Tour Live" - prosto z londyńskiego West Endu! Aż chciałoby się zacząć słowami Paula z 'Sgr. Peppera': So may I introduce to you The act you've known for all these years: The Beatles! My postarajmy się być na show i być taką samą publicznością jak w zacytowanej piosence, którą chciałoby się zabrać przez muzyków do swego domu (You're such a lovely audience We'd like to take you home with us We'd love to take you home). Z pewnością numer otwierający jeden z najsłynniejszych albumów w historii rocka usłyszymy!Przepaszam za lekko chaotyczny tekst, ale zależało mi by info o tym koncercie jak najszybciej ukazało się na tym blogu.
O show więcej na http://www.magicalmysterytourlive.com i z pewnością na tym blogu.

Najbliższe koncerty:
1. Wrocław - 18 maj 2016 - Przegląd Piosenki Aktorskiej - Teatr Capitol
2.  Poznań -  23 maj 2016 - Sala Ziemi 
Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog 
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

4 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że bilety jeszcze będą, bo planuję kupić na Wrocław :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Ryszardzie, super tekst - dziekujemy i jak zwykle gratulujemy - aktualności wpisów!

  Bilety są jeszcze na balkonie w Capitolu :)

  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurczę. Super blog. Super impreza. Newsweek Wyborcza Rock ' te gazety i ten blog to moja absolutna literatura. Jakub. Ale na ten koncert idziemy całą paczka.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja jadę specjalnie do Poznania - nawet już urlop sobie wziąłem :) Dzięki tobie się dowiedziałem, dzięki wielkie! :):)

  OdpowiedzUsuń