Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

  • ROGER IS BACK! - Nim Rafa wygrał tegoroczny turniej Rolanda Garrosa pokazał wyśmienitą formę na nawierzchni ziemnej w kilku wcześniejszych turniejach. Niebawem Wimbledon ...

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


OD DZISIAJ W SPRZEDAŻY!!!video
26 maja 2017, słowo staje się ciałem i rocznicowe, na nowo zremiksowane, z trójwymiarową okładką, wydanie legendarnego albumu jest już dostępne! Niebawem na blogu moja recenzja albumu. Zniknęło 12 wydanie Mojej Encyklopedii The Beatles A,B,C, którą być może zauważyliście dzisiaj. Pojawi się ona za kilka dni. Na razie oswajajmy się z myślą, że Sierżant Peppper jest znowu wśród nas. 
A szaleństwo na całym świecie. B E A T L E M A N I A?
Nie, chyba nie, ale po prostu świat wciąż kocha ten zespół.Zakupy: Amazon, EMPiK, TheBeatles.com , zdaje się sklep Radiowej Trójki. Na całym świecie! _____________________________________
Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.
HISTORY THE BEATLES

3 komentarze:

  1. Hej. W dzisiejszym numerze Gazety Wyborczej ukazał się artykuł o płycie Beatlesów. Facet się trochę napracował, ale artykuł niewiele wniósł wiedzy w to wydarzenie, o którym Pan tak pięknie napisał jakiś czas temu. Bo tak, album 'Pepper'to najważniejszy album w historii muzyki i Pan to świetnie tam wyłuszczył. W dzisiejszej Gazecie autor skupił się na omawianiu każdej piosenki, co komuś, co nie wie czym był album Beatlesów w swojej epoce niewiele pomoże czy oświeci. Ok, czytlenik się dowie, że 'When Im 64' Paul napisał w wieku 15 lat i wiele innych tego typu detali, oczywiście ważnych, ale zupełnie a artykule nie ma nic na temat fenomenu tego albumu i czym on był w 1967. Szkoda, że Gazeta nie zwróciła się z apelem o podobny artykuł do Pana. Stały Czytelnik i wielki fan muzyki w tym The Beatles. Ten sam tekst wstawiam przy wspomnianym tutaj tekście o najważniejszym albumie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam płytę. Dzięki za ten blog. Przypuszczalnie to jeden z lepszych bogów muzycznych w sieci. A Beatlesi wspaniali!!! Jak zawsze. Marek J.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudna plyta i dzieki Panu ja mam. Alicja z mezem.

    OdpowiedzUsuń