4. EP's "All My Loving"

„ALL MY LOVING”

wydana: 7 lutego 1964
indeks: Parlophone GEP 8891

Zawartość:

All My Loving - Front Cover

Najwyższa pozycja: 1, przez 8 tygodni od 29 lutego 1964, 44 tygodnie na listach.
Czwarta oficjalna „epka” z piosenkami z obu dotychczasowych albumów. Epka ta dostała się na listę singli i doszła tam do pozycji 12, choć zdaniem fachowców sama piosenka „All My Loving” wydana na singlu poradziłaby sobie lepiej niż w tym formacie. Na liście „czwórek” płyta zdobyła szczyt, przebywała tam 8 tygodni, zepchnięta przez … następną ep-kę zespołu: „Long Tall Sally”.
Projekt okładki pochodzi z fotografii Roberta Freemana, wykorzystanej już na 2-gim albumie, tylny opis ponownie jak na albumie Tony Barrow.

 All My Loving - Rear CoverAll My Loving - B-side LabelAll My Loving - A-side Label

_______________________________________________________
 Historia The Beatles na : Fab4-TheBeatles.blogspot.com

2 komentarze:

  1. Warto wspomnieć, że wersja utworu "Money" umieszczona na wspomnianej EPce jest nieco inaczej zmiksowana od tej, którą znamy z LP "With The Beatles" - wyraźnie słychać zdecydowanie pełniej brzmiące i znacznie wysunięte "do przodu" klawisze.
    Bronski

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za wpis. Tak, to prawda co napisałeś. Dodam, że w zasadzie w każdym tekście, który zamieszczam zawsze coś można dodać o zespole, jakiś detal, szczegół. Wiedza o Beatlesach jest ogromna i stąd porządne opracowania o nich to opasłe tomy. Na blogu musiałem ograniczać ilość zamieszczanych informacji. Także czasem takich jaką podałeś. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń