Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


BEATLES'65 - albumy w USA

 
Wydane: 15 grudnia 1964
Indeks:Capitol T-2228 (mono),
               Capitol ST-2228 (stereo)


Zawartość:Zamykamy całkiem rok 1964 z albumem "Beatles '65' wydanym w USA - kolejna składanka wydawnictw brytyjskich i kolejny album zespołu w Stanach, piaty wydany przez Capitol i siódmy album zespołu w USA, wydany w wersjach mono oraz stereo. Zawartość to miks z albumu „Beatles For Sale”, jedna piosenka z „A Hard Day's Night” („I'll Be Back”) oraz obie piosenki z aktualnego singla: „I Feel Fine” / „She's A Woman”. Te dwie piosenki Amerykanie poprawili studyjnie dodając efekty stereofoniczne do wersji monofonicznych.

Album odnotował rekordową sprzedaż, po 6 tygodniach osiągnął liczbę 3 000 000 kopii – to sprawiło, że stał się najszybciej sprzedawanym albumem w USA w 1964 roku. W drugim tygodniu był już numerem 1 na listach, był nim przez 9 tygodni.Ogromny sukces kasowy zespołu. Presja fanów by jak najszybciej sprowadzić swoich ulubieńców z powrotem do Stanów.
___________
 

 Historia The Beatles na :  fab4-thebeatles.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz