05. Na pewno PAUL to zagra...WARSZAWA 22.06.13

Paul z trasy OUT THERE '2013
OUT THERE – TRASA 2013

Kolejne piosenki, które na 10000% usłyszymy na koncercie w Warszawie. Dlaczego to takie pewne? Ponieważ to są NOWE piosenki, specjalnie przygotowane przez Artystę na tą trasę a przymiotnik NOWE oznacza tutaj to, że są to oczywiście klasyki The Beatles ale po raz pierwszy wykonywane na scenie przez Paula, a więc debiuty „live”. Czy to oznacza, że Paul,świadom swego wieku „żegna” się z niektórymi numerami, chcąc je po prostu „zaliczyć” jeszcze na scenie ? Nie wiem, to jest absolutnie mało ważne. 
Mamy szansę w Warszawie usłyszeć 5 cudownych piosenek, kolejnych arcydzieł Fab 4. Będą to: Eight Days A Week z albumu „Beatles For Sale” ('1964), „Lovely Rita” oraz (!) „Being for the Benefit of Mr. Kite” ze słynnego „Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band” ('1967). Dwa kolejne utwory to podróż ponownie w 1967 rok i „Mother Should Know” z tv-filmu „Magical Mystery Tour”. 
Ostatnią „nowość”, którą Paul postanowił śpiewać w czasie tej trasy do radosny „hymn” z rysunkowej Żółtej Łodzi Podwodnej - „All Together Now”. Zaskakuje mnie i ogromnie cieszy włączenie do repertuaru solowej kompozycji Johna o benefisie pana Kite.


Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz