Nowosolski Fan-Klub THE BEATLES - Gazetka 01.2014

Podaję linki do skanów dwóch stron styczniowego -  70-tego - numeru comiesięcznej Gazetki Fan-Klubu The Beatles w Nowej Soli (poznałem ten klub -oraz oczywiście się zapisałem do niego - dzięki portalowi o The Beatles, który jest przypuszczalnie największym tego typu portalem - z forum - w naszym kraju: www.beatles.kielce.com.pl), którego mózgiem, założycielem jest Robert, którego poprosiłem przy okazji by z czasem napisał o sobie i Fan Klubie tutaj, specjalnie dla mego blogu - innej w swym charakterze strony internetowej poświęconej Johnowi, Paulowi, Ringo i George'owi.
 W tworzeniu gazetki pomaga mu jak już wiem, grupa jego zaufanych przyjaciół - zawsze wielkich fanów liverpoolskiej Czwórki - o których możecie czytać w numerach Gazetki (od dwóch miesięcy jestem tam także ja - Ryszard). Do styczniowego numeru linki niżej, mam nadzieję, że z czasem zamieszczę do wszystkich pozostałych archiwalnych numerów. Oczywiście wszystkich zachęcam do rejestracji się w Klubie, dzięki czemu będziecie mogli otrzymywać kalendarzyki, rocznicowe kartki i inne gadżety Nowosolskiego FC Fab4 i być na bieżąco z jego działalnością.
      Wcześniejszy tekst o Fan-Klubie wraz z adresem tutaj. Na samym dole bloga cały czas macie - już od pewnego czasu -  jego baner z "wstępem".

Styczeń - 2014 - strona nr 1
Styczeń - 2014 - strona nr 2

 * * *
Muzyczny blog  Historia The Beatles  Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

1 komentarz:

  1. W listopadzie 2014 roku Fan Clubowi stuknęło 10 lat.

    OdpowiedzUsuń