Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


2. PAUL - 20 Forthlin Road

Rodzina McCartney'ów przeprowadziła się na Forthlin Road 20, w południowej dzielnicy Liverpoolu, Merseyside szeregowego domu w 1955. 
Do 1966 roku mieszkał tam ojciec Paula, Jim, gdy otrzymał w prezencie od syna dom w Wirral.  Paul mieszkał już w Londynie przy St. John's Wood (niedaleko budynków studia EMI przy Abbey Road).
Aktualnie właścicielem posesji przy Forthlin Road, udostępnionej zwiedzającym, zresztą jak wszystkie liverpoolskie domy rodzinne Beatlesów, jest National Trust, także właściciel domu Johna, Mendips.
  Poniżej - podobnie jak w przypadku postu o Mendips, fotki archiwalne oraz nowsze, przedstawiający jak wygląda teraz dawny dom Paula, oczywiście dokładnie odrestaurowany na czasy młodości młodego Beatlesa.
  Oba domy - Johna i Paula - zaznaczane są we wszystkich przewodnikach po Liverpoolu  jako "the birthplace of the Beatles" - miejsca, gdzie narodzili się The Beatles i są obowiązkowym punktem trasy zwiedzania miasta 'szlakiem The Beatles', obok domów rodzinnych George'a, Ringa i innych miejsc z historii zespołu.


PAUL MCCARTNEY - FORTHLIN ROAD 20
 
Paul i MikeCała czwórka na Forthlin Road 1962
Ciotka Milly i wujek Albert (Uncle Albert)

 
Pokój Jima, ojca Paula i Mike'a.
Sypialnia Paula
 
Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog 
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz