Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


JAK ICH NIE KOCHAĆ?

Uważni czytelnicy mego bloga mogli zauważyć lub jeszcze nie. W dziale SONGS / PIOSENKI  wstawiam videoclipy danej piosenki. Dzisiaj za to tutaj, w poście, nie w dziale piosenek -  coś wyjątkowo sympatycznego. Nie szukajcie tego na Białym Albumie czy Rubber Soul. Enjoy it. Komentujcie:)


video
Szczegóły:  Występ zespołu w popularnym telewizyjnym show dwóch komików Morecambe'a i Wise'a w grudniu 1963 roku. Piosenka to 'Moonlight Bay' z filmu 'Tin Pan Alley' w wykonaniu Alice Faye z 1940 roku, przypomniana w 1951 przez Doris Day. Filmik to także dowód na to jak bardzo szybko (1963) Beatlesi zadomowili się w studiach telewizyjnych, jak swobodnie się czuli obok gwiazd telewizji, jakże się zachowywali naturalnie, uroczo, ze swoim typowym 'beatlesowskim' humorem, jakże inaczej niż wszyscy inni występujący wykonawcy, na czele z wyjątkowo zawsze drętwym i sztucznym Cliffem Richardem.


Muzyczny blog  Historia The Beatles  Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz