Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

  • ROGER IS BACK! - Nim Rafa wygrał tegoroczny turniej Rolanda Garrosa pokazał wyśmienitą formę na nawierzchni ziemnej w kilku wcześniejszych turniejach. Niebawem Wimbledon ...

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


W STUDIO: 1962-1967


Jak oglądać ten post i zamieszczone niżej zdjęcia ? Kochamy wszyscy Beatlesów, prawda? Warto  spokojnie przyglądać się każdemu zdjęciu, każdej twarzy, ujęciu, szczegółowi - zanurzyć się w magię powstawania twórczości tych Wspaniałych Muzyków. Zdjęcia z prób, rozmów, niektóre pozowane, inne nie (Beatlesi przyzwyczajeni byli, że w studiu bardzo często odwiedzali ich znajomi, prawie nigdy ich kobiety). Zdjęcia powstawiałem na 'chybił' trafił, ale myślę, że każdy czytający mój blog rozpozna już 'rocznik' fotki. Oczywiście najłatwiejsze do odgadnięcia daty, są te fotki jak Paul dyrygujący orkiestrą w czasie sesji do 'A Day In The Life' czy Johna z charakterystycznym wąsem oraz drucianymi okularami.
Muzyczny blog  Historia The Beatles  Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz