Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


GEORGE - WSPOMNIENIA 02

 
GEORGE : Chciałem być muzykiem, choć nie miałem na to usprawiedliwienia ani kwalifikacji. Kiedy jednak spotkaliśmy się w zespole, wszyscy mieliśmy niesamowitą chęć niejako zawodowego grania. Nie wiem dlaczego, pewnie byliśmy zbyt zarozumiali. Czuło się, że stanie się coś dobrego. W tamtych trasach czymś dobrym byłaby trasa po salach Mecca Ballrooms. o była wielka gratka.

George z  Paulem.

    
GEORGE: Miałem dwóch braci i jedną siostrę. Ona miała 12 lat gdy się urodziłem – zdała Eleven Plus. Niewiele o niej pamiętam z dzieciństwa, ponieważ opuściła dom w wieku 17 lat. Poszła do nauczycielskiego koledżu i już nie wróciła.
Louise wyprowadziła się do Ameryki. Później gdy Beatlesi stali się sławni za oceanem, meldowała regularnie Brianowi Epsteinowi i zespołowi o tym jak są odbierani w USA.

LOUISE: Powiedziałam mu (Brianowi), że nigdzie w radiu o nich nie słychać oraz, że powinni koniecznie wystąpić w programie The Ed Sullivan Show, o którym nikt z nich nie słyszał.

Pierwszy dom - Kinfaus. 17 czerwca 1964 George Harrison kupił dom w stylu bungalow na 16 Claremont Drive w Esher, Surrey.Dom został zalecany mu przez Beatles księgowego, Dr. Walter Strach, który widział ten dom za £ 20,000.


Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog 
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz