Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


29 listopada 2001 - śmierć George'a Harrisona

TO JUŻ 15 LAT.
        

videovideo

Pod linkiem tutaj - znajdziecie post poświęcony pamiętnemu, wyjątkowemu koncertowi w hołdzie zmarłemu George'owi. zorganizowanemu przez jego przyjaciół w 2003
Poniżej filmik z tego koncertu, wielki o ile nie największy przebój zmarłego Beatlesa, 'Something', zaśpiewany przez Paula McCartney'a ( z plejadą znakomitych artystów, w tym z Ringo Starrem na perkusji). 
Paul na swoich koncertach, tak właśnie wykonuje ów przebój najmłodszego kolegi z The Beatles, z pierwszą zwrotką na ukelele.

video
Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.
HISTORY THE BEATLES

2 komentarze:

  1. Raptem tylko 58 lat. Generalnie próbuję nie wpisywać na swój blog tekstów o rocznicach, wszelakich, urodzin, śmierci. Dzisiaj robię wyjątek, choć chyba nie pierwszy raz. George, jesteś na zawsze w moim sercu. RK

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie był jednoznacznie Najpiękniejszym Beatlesem. Jako człowiek, muzyk i jako Mężczyzna - Ania. Blog o The Beatles jest najwspanialszym, najbardziej magicznym miejscem w sieci. Kto by pomyślał, że The Beatles to także taka fantastyczna historia.

    OdpowiedzUsuń