Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

  • ROGER IS BACK! - Nim Rafa wygrał tegoroczny turniej Rolanda Garrosa pokazał wyśmienitą formę na nawierzchni ziemnej w kilku wcześniejszych turniejach. Niebawem Wimbledon ...

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.




PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


FOTKI: W STUDIU ABBEY ROAD - 1963


Kolejna porcja fotek tzw. "ze studia", tym razem jeszcze raz z 1963 roku, pierwszego roku gdy zespół powoli zaczął wykuwać swoją legendę. Czterech młodych chłopców plus ich maestro, dobry duch, najlepszy jaki mógł się im trafić. Jemu - najlepszy z możliwych zespołów, podopieczni, którzy niebawem zmietli ze sceny muzycznej wszystkich rywali, na czele z Elvisem, co wtedy wydawało się nieprawdopodobne.
GEORGE MARTIN: Dostrzegłem w nich od razu duży potencjał. Skłamałbym jednak, gdybym powiedział, że już wtedy wiedziałem, że staną się tym, kim się stali Wtedy byli zwariowanymi czterema młodymi mężczyznami. Praca z nimi w studiu była przy okazji zawsze dobrą zabawą.
























___________________________________________
Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

HISTORY THE BEATLES

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz