Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


FOTKI - archiwum z moje szuflady (2)


Kolejna porcja 'uwolnionych' z mego archiwum - Szafy ze zdjęciami Fab4 - fotek. Jeszcze kilka i chyba zrezygnuję już  z umieszczania na blogu zdjęć zespołu. Z pewnością jest to  jedne z miejsce w sieci gdzie można znaleźć ich najwięcej.
Wyżej - The Beatles z dziecięcą gwiazdą Hollywood lat 30-tych Shirley Temple. Na zdjęciu ze swoją córką Lori Black, po prawej jako gwiazda 'Złotowłosego brzdąca'. Shirley zmarła w wieku 85 lat w 2014. 
Niżej John i George z Davidem Frostem, słynnym brytyjskim dziennikarzem. W programie Frosta Beatlesi po raz pierwszy zaśpiewali na żywo 'Hey Jude', zaś sam dziennikarz zasłynął tym, że skłonił w swoim wywiadzie Richarda Nixona do przyznania się do błędów w swej prezydenturze i to na oczach milionów Amerykanów (polecam film "Frost/Nixont"). 
Prócz kolarzu czterech fotek ex-Beatlesów wszystkie fotki sprzed 1969 roku. Tradycyjnie bo w Historii jesteśmy w pierwszym kwartale 1969.

 

___________________


Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.
HISTORY OF THE BEATLES
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz