OFICJALNY KANAŁ RADIOWY THE BEATLES - premiera 2017


W sieci nieoficjalnych, pirackich że tak je nazwę, stacji radiowych jest kilkaset, z których chyba najbardziej popularne to Beatles-Radio, TheBeatlesRadio.com czy Beatles-A-Rama. 18 maja o godz. 9.09 rano (wiemy doskonale, że 9 to "magiczna" liczba Johna Lennona, premiery  remasterowanych albumów zawsze  odbywały się w dniu, którego data zawierała cyfrę 9, np. box z cyfrowo remasterowanymi albumami The Beatles ujrzał światło dzienne 9 września (09) 2009 roku) rozpocznie swoją działalność oficjalna stacja radiowa, wspierana przez firmę The Beatles Apple Corps Ltd.  a więc po raz pierwszy oficjalna. Podobnie jak inne pirackie stacje radiowe o Beatlesach, The Beatles Channel będzie nadawał muzykę siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Program będzie nadawany przez medialną korporację SiriusXM i jak wspomniałem pierwsze dźwięki kanału usłyszymy 18 maja o godz 9:09 czasu europejskiego na częstotliwościach kanału 18 SiriusXM.
 Jak łatwo się domyśleć repertuar kanału to przede wszystkim muzyka, programy, audycje związane z zespołem, oficjalne nagrania ale nie tylko, taśmy demo, próbne nagrania, podejścia do danych utworów, wywiady, unikalne nagrania od fanów. Ale nie tylko muzyka samych The Beatles/ Także jw. ale z działalności solowej wszystkich czterech Beatlesów plus muzyka innych wykonawców, których twórczość zainspirowali Fab Four.
Więcej na http://www.siriusxm.com/thebeatles


 _________________________________
Beatleblog * Historia The Beatles * Beatleblog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.
HISTORY OF THE BEATLES 

1 komentarz:

  1. Ok. Dobrze ze cos takiego powstanie ale czy to bedzie jakas rewelacja? Watpie. Stacje oirackie puszczają wszystko i maja wszystko. Co nie oznacza ze moze to byc bardziej profesjonalna stacja. Na narginesie - najlepsza strona www o Beatlesach to ten blog. Gdyby byl po angielsku zagladalby tu kazdy. Adam

    OdpowiedzUsuń