Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


THE BEATLES 4 2DAY: While My Guitar Geently Weeps (clip)

video

Zamierzałem początkowo umieścić te video w tekście o piosence George'a Harrisona uznałem, że może tam umknąć. Piękna wersja pierwszego wielkiego przeboju Beatlesa, tym razem w wersji z 'Love' (albumu zmiksowanego pod projekt grupy Cirque du Soleil, spektaklu, który swoją premierę miał w hotelu Mirage w Las Vegas, nigdy nie zasypiającym mieście Ameryki na pustynii Nevady, żyjącym w owych dniach Beatlesami). 
O projekcie oraz albumie "Love" czytaj na blogu tutaj. Pełny opis piosenki "While My Guitar Geently Weeps" znajdziesz tutaj.

Akustyczna, minimalistyczna, bez udziału Erica Claptona. Producent nagrań zespołu George Martin uważał tą wersję za równie piękną jak ta wydana w 1968 roku na Białym Albumie. Nie wiem na tą chwilę, kto jest autorem tego pięknego clipu. Będę wdzięczny za podpowiedź. Post uatrakcyjniłem tym razem nie fotkami zespołu czy nawet twórcy prezentowanego clipu ale właśnie  stolicy światowego hazardu w czasach premiery LOVE.
 _________________________________
Beatleblog * Historia The Beatles * Beatleblog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.
HISTORY OF THE BEATLES 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz