22 czerwca 2013 MACCA W POLSCE!!!


OTO RELACJA Z KONCERTU: 
Koncert- widziałem!!!

Wspomnijmy jeszcze raz... 

 Poniżej posty, które pisałem aż do czasu WYDARZENIA!!!

Dzisiejsze media podały, że 22 czerwca 2013 roku w Polsce wystąpi po raz pierwszy: Sir Paul McCartney. Muzyka udało się sprowadzić firmie Live-Nation Polska, która starała się już sfinalizować to wydarzenie od wielu wielu lat, na przeszkodzie przypuszczalnie stały względy finansowe, Paul to najdroższy muzyk na świecie.

Koncert ma się odbyć na Stadionie Narodowym, trwać ok. 2 godziny i 40 minut a bilety mają kosztować (czy to ważne ? Takie wydarzenie dla nas, Polaków przytrafia się tylko raz): ok. 250 i 1100 zł. Jest to jedyna okazja zobaczyć Sir Paula u nas, nad Wisłą. Ex-Beatles jest już w hm... bardzo dojrzałym wieku i oczywiste jest, że jego kariera sceniczna dobiega końca, prawdopodobieństwo, że jeszcze kiedyś wróci do Polski jest znikome. Więc wszyscy Fani Wielkiej Czwórki i samego Beatlesa powinni się cieszyć i od najbliższego piątku zacząć zamawiać bilety. Będzie się działo. Mam nadzieję, że nadal pamiętam wszystkie teksty piosenek, jakie pewnie Paul zaśpiewa w Warszawie. 
 
To naprawdę cudowne i magiczne wydarzenie, na które czekam całe życie. Piotr Metz powiedział, że czeka na koncert Macci od kiedy ujrzał jako dzieciak 'Help!. Mogę napisać podobnie, choć wtedy chyba jeszcze nie załapałem "o co w tym wszystkim chodzi".

Wow! To jeden z najpiękniejszych postów jakie napisałem tutaj i na moim MÓJ TOP WSZECH CZASÓW. Na bieżąco będę informował co dalej. Wiem tylko, że Paul zaczyna nową trasę od koncertu w Polsce i zagra tylko 3 koncerty w  Europie. 
Na pewno to uhonorowanie naszego kraju, prawie każdy inny kraj już go widział.    CZEKAMY PAUL!!!


Paul naprawdę w Polsce. Piszę to z uśmiechem, bo oczywiście od wczoraj wiemy już, że to fakt. Podały o tym wszystkie media, na oficjalnej stronie Paula są już informacje o koncercie, biletach, mapie obiektu (gdzie i za ile jakie miejsce – rysunki poniżej). Ponieważ bilety będą sprzedawane w całej Europie także poprzez portal Paula to na razie ogłoszono tylko informacje o dwóch PEWNIAKACH. Koncerty tylko u nas i Wiedniu więc można liczyć się z tym, że ruszy lawina zamówień także z zagranicy, dlatego radzę by polscy fani pomysleli o zakupie biletu wcześniej. Oczywiście nie można wykluczyć, że w Europie Ex-Beatles odwiedzi więcej miast niż tylko trzy, ale z pewnością nie będzie to objazd wielu europejskich stolic i z tego powodu z pewnością można się spodziewać napływu fanów Muzyka z całej Europy, z pewnością z sąsiednich krajów. Setki majwierniejszych fanów Paula jeżdzą na każdy jego koncert na całym globie, na pewno będą i u nas. Warto więc zadbać o bilety już wcześniej, co piszący te słowa z pewnością (którą to już?) uczyni to jutro.

                               Powyżej Paul z The Beatles w 1964 roku w Melbourne.

Gdzie można kupić u nas kupić bilety : jak na razie poprzez portale www.livenation.pl oraz www.eventim.pl już od piątku tj. 22 marca czyli równo 3 miesiące przed WYDARZENIEM.

Ceny widzimy w zrzucie ekranu z portalu Paula, od 1100 zł do najtańszych po 242 zł. Przygotowano także pakiet biletów dla VIPów w cenie od 1013 – 1750 zł.

 Czytaj jeszcze:
 02. PAUL W POLSCE - ZESPÓŁ
To na pewno usłyszymy w Warszawie:
LIVE AND LET DIE 
Przeboje z "BAND ON THE RUN" 
To także na pewno będzie: Maybe I'm Amazed, Dance Tonight 
Sign The Changes, A Day In The Life, Give Peace A Chance 
Eight Days A week, All Together Now, Lovely Rita, Being For The Benefit Of Mr. Kite, Your Mother Should Know 


Tak czekałem na ten dzień:Zanim zacząłem pisać ten blog w Polsce był Ringo. I oczywiście widziałem go na żywo. Przeczytacie o tym tutaj._________________________________
Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz