Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


1. EP'S - "Twist And Shout"

Twist And Shout - Front CoverPierwsza na rynku płytka, coś pomiędzy singlem a albumem. W zasadzie EP-ki wychodziły tylko w Wielkiej Brytanii, były ważną częścią dyskografii zespołu więc nie mogę ich opuścić, choć opis piosenek jest zbędny, bo robię to przy okazji opisywania singli i albumów. Zanim opiszę pierwszą chronologicznie "czwórkę" tj. "My Bonnie" z utworami "sprzed" epoki THE BEATLES jakich znamy zaczynam dzisiaj od pierwszej EP-ki z okresu już z Ringo Starrem. Zresztą kto wie, czy gdyby Beatlesi nie odnieśliby sukces - wydano by tamtą EP-kę z utworami "My Bonnie", "The Saint", "Why" oraz "Cry For A Shadow"Twist And Shout - Rear Cover „TWIST AND SHOUT”
    wydana: 12 czerwca 1963 roku
    indeks: Parlophone GEP 8882
Pierwsza oficjalna czwórka zespołu!!! Najwyższa pozycja na liście - 1 przez 21 tygodni, na listach przez 64 tygodnie (!) Do dzisiaj jest najlepiej sprzedającą się EP-ką w historii w Wielkiej Brytanii i ten rekord na pewno nie zostanie pobity, z wydawania ep-ek zrezygnowano wszak w połowie lat 60-tych.

 The Beatles pictures_______________________________________________________
 Historia The Beatles na : Fab4-TheBeatles.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz