Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


CAŁY JOHN I PRAWDZIWY PODBÓJ AMERYKI.

Jayne Mansfield w 1964.
Przypomnę  tutaj słowami Chrisa Hutchinsa (dla Daily Mail), znanego brytyjskiego pisarza, dziennikarza, przyjaciela Beatlesów, jeden z najbardziej znanych 'psikusów' Johna Lennona, jaki miał miejsce w czasie wizyty zespołu w Ameryce (25 sierpnia 1964 roku):
Którejś nocy, było już bardzo późno, Jayne Mansfield postanowiła odwiedzić The Beatles w wynajmowanej przez nich rezydencji w Los Angeles. Byliśmy tam wtedy z Johnem sami, reszta zniknęła gdzieś w domu Burta Lancastera by obejrzeć jakiś film a kobieta, która była określana jako najbardziej znany symbol sexu w Ameryce wyraźnie miała zamiar go uwieść . Dotykała w niezbyt sympatyczny sposób charakterystyczną fryzurą Johna i ciągnąc go za włosy pytała czy są prawdziwe. 'Czy one są prawdziwe?' odpalił w rewanżu, bezczelnie przyglądając się jej ogromnym piersiom. 
Słynne swego czasu na całym świecie zdjęcie. Jak widać nie tylko Johna ale i włoska super-aktorkę Sophię Loren zastanawiał rozmiar biustu Jayne Mansfield.
John Lennon był zdecydowanym kobieciarzem. Przepływ panienek, 'erotyczny' ruch w jego prywatnym pokoju hotelowym zdecydowanie przewyższał ten w pokojach pozostałej trójki. Ale tak jak kochał kobiety, tak nienawidził sposobu w jaki traktowano The Beatles, jako ciekawostki, a nie jak zwyczajnych, normalnych ludzi, Nienawidził oczywiście być dotykany przez obcych, nieznajomych pchających się zawsze wokół nich. 
I to prawdopodobnie skłoniło go do wzięcia straszliwej zemsty na Mansfield. Kiedy go poprosiła o wymieszanie drinka, w sekrecie nasikał do jej koktajlu i z zachwytem obserwował jak go wypija. 
Ogłosił potem z dumą, że to był prawdziwy majstersztyk. 

Ostatecznie oparł się jej męczącym zalotom ale natknął się jeszcze raz na nią tej samej nocy, kiedy dołączyliśmy do George'a i Ringa w nocnym klubie. Tam John wyszeptał jej do ucha co tak naprawdę było w drinku Beatle Special, jak go nazwał, przez co musieliśmy się szybko ewakuować z klubu, gdyż aktorka rzuciła się na niego.Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog  
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.1 komentarz:

  1. Świetny post! Chcę czytać takich jak najwięcej

    OdpowiedzUsuń