Szukaj :

TRANSLATE - below

TRANSLATE - below
Choose Your Language

Szukaj na tym blogu

Moja lista blogów

  • ROGER IS BACK! - Nim Rafa wygrał tegoroczny turniej Rolanda Garrosa pokazał wyśmienitą formę na nawierzchni ziemnej w kilku wcześniejszych turniejach. Niebawem Wimbledon ...

...


Moje motto, nie tylko na ten blog, to:
Kocham od zawsze The Beatles, dzisiaj 100 razy mocniej niż wczoraj oraz 100 razy mniej, niż będę ich kochał jutro.
PROSZĘ WSZYSTKICH O REKLAMĘ MEGO BLOGU. Facebook, Twitter, czaty, blogi muzyczne, maile. Pozwólcie mi dotrzeć ze swoim blogiem do wszystkich fanów The Beatles. Szczegóły współpracy - na maila blogowego, adres na dole.

Baner reklamowy do pobrania - z prawej strony obok.
Dziękuję!!!


SHEA STADIUM BONUS do 'Eight Day's A Week'

Kolejny raz na blogu news o ważnym dla wszystkich fanów The Beatles. Jak już pisałem wcześniej we wrześniu w kinach w Ameryce (na razie) odbędzie się premiera filmu w reżyserii Rona Howarda 'Eight Day's A Week - Touring years'. Jako dodatkowy bonus będzie także wyświetlany 30 minutowy film dokumentujący koncert The Beatles z 15 sierpnia 1965 roku na nowojorskim stadionie Shea, pierwszym, gigantycznym koncercie rockowym na świecie. O występie na Shea Stadium przeczytaj na blogu tutaj. 
 Koncert jest doskonale znany ale na potrzeby nowego projektu związanego z naszym ukochanym zespołem materiał filmowy i dźwiękowy został zremasterowany i co najważniejsze przetworzony z taśmy czarno-białej do kolorowej. Podobne zabiegi czynione były już wcześniej ale tym razem ma to wyglądać rewelacyjnie. Sam o tym jestem przekonany absolutnie. Jeszcze raz usłyszymy i zobaczymy w rewelacyjnym dźwięku i obrazie takie piosenki jak: Twist and Shout, She’s a Woman, I Feel Fine, Dizzy Miss Lizzy, Ticket to Ride, Everybody’s Trying To Be My Baby, Baby’s in Black, Act Naturally, A Hard Day’s Night, Help! oraz I’m Down.  Spotkanie jeszcze raz z Beatlemanią twarzą w twarz. 


Więcej szczegółów o projekcie na:  http://thebeatleseightdaysaweek.com/
Muzyczny blog * Historia The Beatles * Music Blog
Polski blog o najwspanialszym zespole w historii muzyki.
HISTORY THE BEATLES
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz